Blue Lemon
Jack Russell Terrier
 
 

Loňský vrh od Catty 

 

 

v roce 2011 končíme s chovem

V tomto roce jsme odchovali pro nějakou dobu poslední štěňátka. Catty ani Roxy už nebudeme dále nakrývat.

 

28.11.2011

Catty má 6 hladkých štěňátek

Cattince se narodili tři pejsci a tři fenky. Všichni jsou v barvě hnědobílá. Mají klasické zbarvení, tedy maska na hlavě a někteří i další puntíky k dobru :)))

10.5.2011

Ultrazvuk potvrdil, že Catty bude mít v květnu také štěňátka

8.4.2011

Catty má 6 hladkých štěňátek

Cattince se narodili tři pejsci a tři fenky. Všichni jsou v barvě hnědobílá. Mají klasické zbarvení, tedy maska na hlavě a někteří i další puntíky k dobru :)))

10.5.2011

Ultrazvuk potvrdil, že Catty bude mít v květnu také štěňátka

8.4.2011

Máme štěňata, Roxy nás dnes překvapila 6 fenečkami

Šampionku Roxy jsme v lednu připustili se psem dovezeným z Austrálie jménem Foxscott MAKINGMYMARK z chovné stanice Z Jeřeně. V neděli 20.3. pozdě večer přišla štěňátka na svět. Všechna jsou v pořádku a moc pěkně zbarvená. Srst pravděpodobně broken, ale to se ještě uvidí, zatím jsou všechna hladká.

21.3.2011

Ještě pár dní a Roxy štěňátka budou na světě

 

Budoucí tatínek Foxscott MAKINGMYMARK                            Roxy je pěkná kulička, už se jen valí

 

 

 

7.3.2011

I Catty je nakryta, pes Flash Jack BALAO

Catty bude mít opět letní štěňátka, krytá bude osvědčeným psem Flash Jackem Balao (viz vrh F)

Flash Jack:

Catty a Flash Jack

 

17.3.2011

Štěňata z vrhu F jsou pryč

Vrh F má již osmý týden a všichni jsou u svých nových páníčků. Přejeme jim hodně štěstí.

 Falby Bleu Lemon

20.11.2010

Nejlepší nakonec

Štěňátka Jack Russell teriéra jsou skoro pryč. Ještě máme posledního pejska, jinak už jsou všichni zadaní. Je to pěkný cvalík s puntíky jako ve filmu Maska. Jmenuje se Fram Bleu Lemon a odcházet k novému páníčkovi bude po 10.11.2010. Srst bude zdá se hladká.

Všechna štěňátka lze vidět v odchovech "VRH F".

Fram Bleu Lemon

1.11.2010Catty se včera večer 22. září 2010 narodila štěňátka

Docela lehce a bez jakýchkoli problémů Catty včera večer vrhla štěňátka vrh F. Čekali jsme 4 kousky, ale zase nás překvapila, bylo jich hned sedm. Všichni jsou zdraví a doufejme, že to vydrží. Všechna lze vidět v odchovech "VRH F"

23.9.2010Catty bude mít kolem 23. září 2010 štěňátka

Catty chystá další hladká štěňátka. Otcem je Flash Jack Balao od paní Klonfarové, chovná stanice Avora (www.jackparsonvenden.eu). S tímto psem jsme kryli již předchozí dva vrhy Catty, spojení je tedy prověřené. Podívejte se na vrh B a C, to jsou oni.

Otec Flash Jack Balao

 

 

Štěně z vrhu B

30.7.2010Tak už jsou štěňátka na světě

V noci ze 16. na 17. Roxy vrhla svá druhá štěňata, minule to byli samí kluci a teď zas samé holky. Jsou tři. O kousek níž jsou fotky tanínka Foxscotta MAKINGMYHART.

 

17.3.2010Roxy očekává kolem 17.března štěňátka. Je čiperná a pěkně se kulatí. Mohou se narodit jak v hladké tak i hrubé srsti. Na fotce nahoře jsou štěňátka z minulého vrhu. Dole na fotkách je nastávající tatínek JCh Foxscot Makingmymark

 

14.3.2010 Ještě máme jednoho pejska na prodej

Máme na prodej štěně s vynikajícími předpoklady pro výstavy a chov. Mám nejen skvělý rodokmen, ale také výborný exteriér. Je z vrhu "D", jmenuje se Digory a má neobyčejně mazlivou povahu.   Nahlédněte do sekce "Na prodej"                        

17.1.2010Dobby odjed do nového domova v Itálii

Náše "nejplyšovější" štěňátko Dobby odjelo se svou novou majitelkou Laurou do slunné Itálie. Bude prý hondě cestovat a žít si jako "lord".  Hned jak pošlou fotky, dáme je do fotogalerie vrhu D.                      

5.11.2009

Roxy porodila v noci z 10. na 11.srpna

Roxy se rohodla rodit v noci a tak jsme si to poprvé vyzkoušeli. Musím říct, že nás velmi překvapilo, když byl prvním i druhým štěňátkem kluk a pak i třetím, čtvrtým i pátým. Čekali jsme čtyři štěňata a máme 5 kluků.

11.08.2009

Catty porodila štěňátka ráno 6.8.2009

Catty začal perný měsíc, narodila se jí jedna holčička a jinak samí kluci. Všichni jsou v pořádku, draví po jídle včetně maminky.

Na fotce dole je jediná fenka (vlevo) a v pravo jeden z pejsků. Další fotky budou za pár dní v sekci odchovy.

06.08.2009

Poslední týden březosti

Catty a Roxy už jsou jako kuličky.

Catty vypadá, jako když spolkla fotbalový míč a nejspiš do konce týdne vrhne. Má jich v bříšku víc, což je vidět.

Na Roxy nespěchám, odhaduji to na konec příštího týdne.

05.08.2009

Catty i Roxy jsou březí

Tak už je to jasné. Catty i Roxy byly na ultrazvuku a obě jsou březí. Catty by mělá mít vrh kolem 9.8. a Roxy kolem 12.8.2009. A podle ultrazvuku bude z čeho vybírat.

13.7.2009

V srpnu budou další štěňátka od Roxy i od Catty

Catty a Roxy se domluvily a háraly obě současně. Šampionka Roxy byla připuštěna se psem dovezeným z Austrálie jménem Pretorium Im Just Bailey od pana Pokorného. Catty bude mít štěňátka s Flash Jackem Balao jako loni. Oba vrhy očekáváme kolem 10. srpna.

11.6.2009

Bentley byl na své první výstavě

Bentley jel s Roxy na Mezinárodní výstavu psů v Praze a moc se líbil. Před vystavováním se patřičně unavil při kočkování se setřičkou Bounty, která se také pak pěkně předvedla. Více foto v odchovech.

25.4..2009

ROXY je konečně i Český šampion krásy

Roxy se povedlo v sobotu v Budějovicích přesvědčit pani rozhodčí, že si zaslouží CAC a res. CACIB. Tak se Roxy konečně stává i Českou šampionkou, vlastně jí jen chlup chyběl k interšampionovi, tak snad příště.

25.4..2009

ROXY je Slovenský šampion krásy

Roxy sklidila v neděli velký úspěch. Na Klubové výstavě ve Viničném na Slovensku získala svůj čtvrtý CAC a splnila tak předpoklad pro získání titulu Slovenský šampion krásy. Kromě CAC získala také titul CC, Klubový výtěz a BOB.

29.3.2009

Vrh "B" je od 20. února k odběru

Štěňata z vrhu "B" se už připravují na odjezd do světa. Zbývají nám 2 fenky a jeden pejsek, který chce určitě jezdit na výstavy. Pasy a čipy už mají připravené, první očkování za sebou.

11.02.2009

 

CATTY má štěňátka

Catty si počkala na první svátek vánoční a přivedla na svět 5 štěňátek:o))) Jsou to tři krásné holky a dva flekatí kluci.

25.12.2008

 

Byli jsme na Evropské výstavě psů v Budapešti

Roxy se zúčastnila Evropské výstavy. Získala výbornou a umístila se na 4 místě ze 14 fen.

5.10.2008

 

CATTY bude mít na Vánoce štěňátka

Catty byla připuštěna s Flash Jackem Balao (www.parson-jack-russell.cz).

Očekáváme HLADKÁ popřípadě broken štěňata, k odběru na konci února.

25.10.2008

První úspěch našeho odchovu

Naš vrh "A" konečně dospěl do výstavního věku. Aston Martin v 10 měsících věku měl na své první výstavě - Národní výstava v Mladé Boleslavi, až nečekaný úspěch. Získal CAJC v početné konkurenci 10 psů a nakonec získal i ocenění  BOB nejlepší Jack Russell Teriér výstavy. Trochu tak zastínil úspěch naší Roxy,která získala CAC.

 

19.7.2008

V Bratislavě na klubovce

Na své první klubové výstavě na Slovensku se Roxy líbila. Získala CC a Danubius. Máme velkou radost a těšíme se na další výstavy. Teď nás čekají Budějovice.

31.3.2008

Roxy má CAC z Prahy

Roxy získala svůj první CAC v Čechách v kategorii dospělých. Dostala i res. CACIB, ale pak přišel do kruhu majitel s fenou, který se někde zapomněl a rohodčí pan ing. Kubík prohlásil " já bych na vás málem zapomněl", vzal nám titul a dal ho jemu. Zvláštní, ale už  si začínáme zvykat na postupy některých rozhodčích.

23.3.2008

Roxy má CAC a CACIB z Trenčína

Roxy se zúčastnila první výstavy v kategorii dospělých psů. Potvrdila, že úspěchy v juniorské kategorii nebyly náhodné. Teď se chystá do Brna na MVP.

30.1.2008

Štěňata jsou již k oběru!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak už máme za sebou první očkování, ale hlavně ČIPOVÁNÍ. Dostali jsme své Europasy a hurá do světa. Někteří z nás však ještě své páníčky nemají. Mrkněte do prodeje.

7.12.2007

Roxy je Slovenský juniorský šampion

Roxy uspěla na výstavě v Nitře a získala tak třetí CAJC na Slovensku. Kromě toho dostala i BOB.

2.11.2007

Štěňata z vrhu "A" oslavila měsíc

Naše "áčka" dorostla první měsíc. Je nutno podotknout, že běhají, štěkají, vrčí a koušou jeden druhého. Dokonce už i vydírají kňučením - chtějí totiž pochovat.

28.9.2007

Šěňátka jsou na světě

Dlouho očekávaný vrh "A" je tady. Catty porodila svá první miminka, a protože není žádný troškař, bylo jich hned 7. Nejdříve přišlo na svět 5 kluků a pak 2 holčičky.

23.9.2007

ROXY na klubovce v Mladé Boleslavi

Máme velkou radost, Roxy získala na Klubové výstavě v konkurenci 8 mladých fen CAJC a Klubového vítěze mladých.

28.9.2007

ROXY byla v Maďarsku

Roxy se podařilo v Maďarském Kecskemétu získat CAJC. Je to její první titul v Maďarsku. Plánujeme tedy účast na další MVP na podzim v Budapešti.

8.9.2007

ČESKÝ JUNIORSKÝ ŠAMPION

Roxy v Mladé Boleslavi dosáhla třetího CAJC a 4.9. jí byl udělen titul ČESKÝ JUNIORSKÝ ŠAMPION

4.9.2007